اطلاعیه ثبت نام در کنفرانس و کارگاه


نخستین کنفرانس ملی به سوی شهرسازی و معماری دانش بنیان، توسط دانشکده هنر و معماری دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با همکاری شهرداری تهران و وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه ادینبرو انگلستان در تاریخ 3 اردیبهشت ماه 1396 همزمان با بزرگداشت شیخ بهایی در تهران برگزار می شود.

شرکت در این کنفرانس برای عموم آزاد بوده و محدودیتی ندارد.

- حامیان کنفرانس از تخفیف 50 درصدی برخوردار می باشند.دانشجویان و اساتیدی برای استفاده از این تخفیف باید حتما پس از ثبت نام در سامانه مدرک شناسایی (کارت دانشجویی یا کارت هئیت علمی) خود را در سایت ارسال نمایند و پس از تایید مدرک شناسایی از تخفیف فوق بهره مند شوند.

- دانشجویان برای برخورداری از تخفیف ارسال مقاله به کنفرانس حتما پس از ثبت نام در سامانه مدرک شناسایی (کارت دانشجویی) خود را در سایت ارسال نمایند و پس از تایید مدرک شناسایی از تخفیف فوق بهره مند شوند.

-  مهلت ثبت نام در کارگاه تخصصی و آموزشی پروفسور سایمون بل با احتساب تخفیف ویژه تا تاریخ 15 دی ماه 1395 فعال می باشد و پس از این تاریخ تخفیف فوق حذف خواهد شد.

لازم به یادآوری است که برای برخورداری از تخفیف های کنفرانس حتما باید مدرک شناسایی خود را در سامانه ارسال نمایید تا سیستم پس از تایید مدرک شما تخفیف را اعمال نماید.

منتظر خبرهای جالب ما باشید.